Dy mësueset çojnë studentët në plazh…. u japin alkol dhe bëjnë seks me ta

Kliko per me shume info

mesuKëto janë dy mësueset të cilat kanë dalë para gjykatës në Kalifornia pasi organizuan një festë në plazh me nxënësit të cilëve u ofruan alkol dhe kryen marrëdhënie seksuale me ta. Bëhet fjalë për 38 vjeçaren melody Lippert dhe 30 vjeçaren Michelle Ghirelli të cilat u arrestuan në fundjavë pasi akuzohen se kanë kryer marrëdhënie seksuale me studentët e tyre gjatë udhëtimit vitin e shkuar në plazh. Lippert akuzohet se u ka dhënë alkol studentëve përpara se të fillonte aksin seksual me njërin prej tyre. Në një tjetër udhëtim, ajo u shoqërua nga kolegia Ghirelli e cila kreu marrëdhënie seksuale me një student minoren.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here