Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Dy mësueset çojnë studentët në plazh…. u japin alkol dhe bëjnë seks me ta

mesuKëto janë dy mësueset të cilat kanë dalë para gjykatës në Kalifornia pasi organizuan një festë në plazh me nxënësit të cilëve u ofruan alkol dhe kryen marrëdhënie seksuale me ta. Bëhet fjalë për 38 vjeçaren melody Lippert dhe 30 vjeçaren Michelle Ghirelli të cilat u arrestuan në fundjavë pasi akuzohen se kanë kryer marrëdhënie seksuale me studentët e tyre gjatë udhëtimit vitin e shkuar në plazh. Lippert akuzohet se u ka dhënë alkol studentëve përpara se të fillonte aksin seksual me njërin prej tyre. Në një tjetër udhëtim, ajo u shoqërua nga kolegia Ghirelli e cila kreu marrëdhënie seksuale me një student minoren.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.