Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Vendet më të lira e më të kushtueshme për të jetuar

jetesa119 vende janë përfshirë në një studim për të parë se në cilat prej tyre mund të jetosh me shpenzime më të vogla dhe në cilat duhet të kesh më shumë para. Konkretisht, pesë vendet ku çmimet janë më të ulëta janë ato të Azisë dhe Afrikës së Veriut si India, nepali, Pakistani, Tunizia dhe Algjeria. Ndërkaq, pesë vendet ku ka gjasa që tu boshatisen llogaritë bankare shumë shpejt janë Zvicra, Norvegjia, Venezuela, Islanda dhe Danimarka.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.