Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

“Dashuria dhemb”, aksidentet gjatë seksit çojnë njerëzit në spital!

daNjë shprehje e urtë thotë se dashuria dhemb…dhe është mëse e vertetë. Sipas dr. Jordani Moskoff, lëndimet gjatë seksit janë mëse të zakonshme. Ai thotë se në urgjencën e tij në Çikago të Shteteve të Bashkuara të Amerikës paraqiten dy vizita në javë në lidhje me lëndimet apo aksidentet gjatë seksit.“Shumica e njerëzve përpiqen të qëndrojnë në shtëpi dhe pastaj gjërat shkojnë më keq. Ata marrin vendime të këqija dhe sigurisht që nuk e kishin parashikuar që mund të përfundonin në spital. Por, një gjë të çon në një tjetër e kështu me rradhë. Njerëzit bëjnë shumë budallallëqe”, tha dr. Moskoff. Ai gjithashtu thotë se zakonisht gjen objekte të “huaja” në zorrën e trashë të pacientëve. Sipas tij, e gjithë kjo vjen ngaqë njerëzit shikojnë gjëra të ndryshme në internet. Kosovarja-KS

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.