Chelsea dhe Fiorentina shkëmbejnë dy lojtarë të rëndësishëm

Kliko per me shume info

cuadradoTrajneri i Fiorentinës, Vincenzo Montella, ka konfirmuar largimin e Juan Cuadrados në drejtim të Chelseas. Kurse ka bërë të ditur se Violas do t’i bashkohet sulmuesi i ekipit londinez, Mohamed Salah.
“Natyrisht si një trajner më vjen keq për largimin e Cuadrados. Por, në të njëjtën kohë tek ne do të arrij një lojtar i madh si Mohamed Salah”, ka deklaruar Montella në konferencën për media.
Montella ka bërë të ditur se me largimin e Cuadrados synimet e Fiorentinës për këtë sezon do të mbesin të njëjta.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here