Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

“Ferrari” zbulon makinën e re…


Skuderia Ferrari zbuloi makinen njëvendëshe SF15-T, e cila do të pilotohet nga Sebastian Vettel dhe Kimi Raikkonen.

Ne modelin e ri nuk ka revolucion, të paktën në aspektin viziv dhe grafik, përveçse ngjyrës së zezë në barkun e makinës.

Ferrari vjen pas dy sezoneve të dështuara dhe shpreson që njëvendëshja e re të jetë ajo që do të ndryshojë performancën e tyre në pistë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.