Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Gareth Bale tenton të bëjë gjithcka vet, por dështon keq

Sulmuesi i Real Madrid, Gareth Bale është treguar vetjak edhe në ndeshjen e zhvilluar ndaj Real Sociedadit.

Nëse nuk do të ishte Gareth Bale që do të bëjë gjithcka vet, Real ndoshta do ta mposhte Real Sociedadin edhe me rezultat më të thellë.

Sulmuesi Uellsian nuk e ka lënë blerjen e re, James Rodriguezin ta plasoj goditjen drejtë portës, derisa këtë provoi ta bëj vetë por dështoi keq.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.