Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Guardiola: Ne e meritonim humbjen nga Wolfsburgu

guardiolaaaTrajneri i Bayern Munich, Josep Guardiola, eshte shprehur se ekipi i tij e meritonte humbjen ne Wolfsburg, qe fitoi 4-1 te premten ne hapjen e javes se 18-te te kampionatit te Gjermanise.
“Bravo per Wolfsburg, ata luajten me te vertete shume mire. Ne e merituam humbjen”, theksoi tekniku katalan pas humbjes se pare te sezonit te ekipit te tij ne Bundesliga.
“Ata ishin me te mire se ne në momentet kyçe. Pasi humbem shume topa, ne nuk mundem qe ta kontrollojme lojen e Wolfsburg”, tha Guardiola

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.