Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Demba Ba shënon një gol të habitshëm…


Sulmuesi senegalez Demba Ba ka shënuar një gol të çuditshëm.

Nnë ndeshjen të cilën Beshiktasi e fitoi ndaj Mersinit (2-1), Demba Ba ka shenuar vertet ne menyre te habitshme.

Ish-sulmuesi i Newcastelit dhe Chelseat shënoi në minutën e 66, ndersa ky gol ishte vendimtar në fitoren e Newcastelit.

Leave A Reply

Your email address will not be published.