FOTOLAJM

Striptistja rrëfehet: E çmenda Arian Çanin me cicat e mia

arian caniKjo është striptistja Anna. “Tek Çani i kam tërbuar njerëzit, kam marrë vetëm komente positive dhe shumë pak nga ato negativet që bëhen nga ndonjë f emër xheloze. Plus kësaj, kishte kohë që audience e tij kërkonte që unë të isha pjesë. Çanit ia kam hequr mendjen me cicat e mia”, u shpreh ajo.

loading...

Artikuj te ngjashem

2 komente

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close