Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Bleona Qerreti: Publikut shqiptar i kam një detyrim

bleona-qerreti-xfactorKa qenë spektakli “X Factor” motivi i vetëm që mund ta rikthente Bleona Qerretin në Shqipëri. “X Factor” ishte motivi i vetëm që mund të më kthente në Shqipëri”, thekson këngëtarja.

Në mbrëmjen e parë të netëve “live” Bleona ka shkëlqyer me look – un e saj në panelin e jurisë të spektaklit më të madh në zbulimin e talenteve të rinj.

Ajo vlerëson faktin se për javë të tëra do të gëzojë një nga karriget e jurisë dhe do të jetë përkrah kolegëve, si Miriam Cani, Alban Skënderaj dhe Pandi Laço.

“Jam e lumtur që jam pranë kolegëve dhe që do jem me publikun shqiptarë të cilit i detyrohem shumë”, thekson Bleona në rrjetet sociale.

Leave A Reply

Your email address will not be published.