FOTOLAJM

FOTO – Ja si është masakruar qytetari që ndihmoi arrestimin e Kostandin Xhuvanit

enver-bashaKjo eshte nje foto Enver Bashes, qytetarit që ndihmoi policinë në arestimin e Kostandin Xhuvanit në Tiranë mëngjesin e 4 nëntorit 2014 pas katër vrasjeve në lokalin Ante Grand.
Fotoja është publikuar nga ish-kryeministri Sali Berisha. Ai tregon se imazhi është i qytetarit qe e masakruan dje kriminele me lidhje te ngushta me Policine per t’i mbyllur gojen si deshmitar i 4 vrasjeve te Kostandinit te Partise.
Sot mesohet se Ardian Çipa (Xhixha) po ben cdo gje, me urdher nga lart, per te mbyllur ceshtjen!-shkruan Berisha.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!
Tags

Nje koment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close