Durrës, ministri Tahiri nuk pranon të komentojë akuzat e Tom Doshit

Kliko per me shume info
tahiri-shbaNga Durrësi ku mori pjesë në takim që kishte në fokus policimin në komunitet, Ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri, ka refuzuar sërish t’i përgjigjet interesit të gazetarëve lidhur me akuzat deputetit të përjashtuar nga PS Tom Doshi.

Ministri Tahiri insistoi duke u shprehur se nuk ka koment për këtë çështje.

Kliko per me shume info
Ditën e djeshme Ministri tha  se do të flaës në lidhje me akuzat e Doshit në momentin e duhur.
ahiri mori pjesë në Durrës në një takim të zhvilluar me ndërmjetësimin e PAMECA-s që kishte në fokus policimin në komunitet. Tahiri pohoi se të rinjtë dhe drejtuesit e mjeteve duhet të ndërgjegjësohen për respektimin e rregullave të qarkullimit rrugor. Ai shtoi se vdekjet nga aksidentet rrugore janë ndër më të lartat në Europë.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here