Aktualitet

Arrestohet ish-futbollisti i Vorës tentoi të përdhunojë të miturën

policia-vloreNjë ish-futbollist është arrestuar ditën e sotme nga policia pasi akuzohet se ka tentuar të përdhunojë një të mitur. Burime nga policia bëjnë të ditur se në prangat e policisë ka rënë Ervin Luka.

 Sipas policisë, ai ka tentuar të përdhunojë, të miturën me iniciale V.I.

Nga hetimet e kryera rezulton se Luka ka qenë futbollist i ekipit të Vorës, ndërsa aktualisht është i papunë.

Rrethanat dhe motivet e ngjarjes janë ende të paqarta, ndërsa tashmë kanë nisur hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

loading...

Artikuj te ngjashem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close