Aktualitet

Llalla firmos, Adnan Xholi zëvendëson Eugen Becin tek Krimet e Rënda

llalla14Kryeprokurori Adriatik Llalla ka firmosur largimin nga detyra të prokurorit të Krimeve të Rënda Eugen Beci dhe emërimin e tij si drejtues të Prokurorisë së Elbasanit. Burimet nga organi i akuzës sqarojnë se vendimi është marrë pas një mbledhjeje me dyer të mbyllura. Ndërkaq, Adnan Xholi mësohet se është komanduar në vend të Becit në Prokurorinë e Krimeve të Rënda në Tiranë.

 

loading...

Artikuj te ngjashem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close