Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Shkëlzen Berisha në facebook, i cilëson dokrra sqarimet e ministrit Tahiri

shkelzeniiiDjali i ish kryeministrit Sali Berisha i ka cilësuar dokrra sqarimet që ka dhënë ministri i Brendshëm Sajmir Tahiri gjatë një konference për mediat mbi akuzat e deputetit Tom Doshi për një skenar të mundshëm vrasje ndaj tij dhe deputetit të PD, Mehill Fufi.

Në një postim në profilin e tij në rrjetin social Facebook, Shkëlzen Berisha shkruan:

Nje “vrases profesionist” shkon dhe rrefehet ne zyren e ministrit te brendshem per vrasjen e nje deputeti,para tij dhe drejtorit te pergjithshem te policise por ministri dhe drejtori e lene te lire te largohet sepse nuk ka pranuar te hedhe firmen ??

Perse nuk e kane arrestuar nderkohe qe personi ka pranuar gojarisht para tyre qe eshte perfshire ne nje vrasje te mbetur ne tentative ??

Policia ka ndaluar dhe arrestuar njerez per faturen e dritave por ministri dhe drejtori i policise paskan organizuar “rendezvous” ne driten e qiririt,jo nje, por disa here me nje vrases te kontraktuar pa e ndaluar kurre ate !

Me cfare baze ligjore e kane lene te lire dje dhe e kane arrestuar sot ?

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!
3 Comments
 1. tokesori says

  ik or KOPUK dhe qepe gojen. KRIMINEL, vrave 26 veta ne Gerdec dhe ke fytyre e del e flet, TE VRAFTE ZOTI !!!!

 2. pano says

  Mire do te ishte te mos perzihesh me keto pune sepse edhe sikur te kesh te drejte je dhe do mbetesh gjithmone nje UFO me vulen e parazitit.Para se te flasesh per dike tjeter fol per veten tende, per tet ate dhe per krimet e tij.(Hapja e depove,gerdeci,21janari,shitja e teritorit shqiptar,koncensionet e turpeshme) etj,etj etj..

  1. tokesori says

   edhe ky MJERAN si i jati…., kujton se sala vazhdon dhe eshte kryeminister, nuk e dine se saliut i mbaroi kandili….

Leave A Reply

Your email address will not be published.