Shkëlzen Berisha në facebook, i cilëson dokrra sqarimet e ministrit Tahiri

Kliko per me shume info

shkelzeniiiDjali i ish kryeministrit Sali Berisha i ka cilësuar dokrra sqarimet që ka dhënë ministri i Brendshëm Sajmir Tahiri gjatë një konference për mediat mbi akuzat e deputetit Tom Doshi për një skenar të mundshëm vrasje ndaj tij dhe deputetit të PD, Mehill Fufi.

Në një postim në profilin e tij në rrjetin social Facebook, Shkëlzen Berisha shkruan:

Kliko per me shume info

Nje “vrases profesionist” shkon dhe rrefehet ne zyren e ministrit te brendshem per vrasjen e nje deputeti,para tij dhe drejtorit te pergjithshem te policise por ministri dhe drejtori e lene te lire te largohet sepse nuk ka pranuar te hedhe firmen ??

Perse nuk e kane arrestuar nderkohe qe personi ka pranuar gojarisht para tyre qe eshte perfshire ne nje vrasje te mbetur ne tentative ??

Policia ka ndaluar dhe arrestuar njerez per faturen e dritave por ministri dhe drejtori i policise paskan organizuar “rendezvous” ne driten e qiririt,jo nje, por disa here me nje vrases te kontraktuar pa e ndaluar kurre ate !

Me cfare baze ligjore e kane lene te lire dje dhe e kane arrestuar sot ?

loading...

3 COMMENTS

  1. ik or KOPUK dhe qepe gojen. KRIMINEL, vrave 26 veta ne Gerdec dhe ke fytyre e del e flet, TE VRAFTE ZOTI !!!!

  2. Mire do te ishte te mos perzihesh me keto pune sepse edhe sikur te kesh te drejte je dhe do mbetesh gjithmone nje UFO me vulen e parazitit.Para se te flasesh per dike tjeter fol per veten tende, per tet ate dhe per krimet e tij.(Hapja e depove,gerdeci,21janari,shitja e teritorit shqiptar,koncensionet e turpeshme) etj,etj etj..

    • edhe ky MJERAN si i jati…., kujton se sala vazhdon dhe eshte kryeminister, nuk e dine se saliut i mbaroi kandili….

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here