Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Burra nudo në lokalet e Tiranës, dhuratë për femrat në 8 mars (Foto)

bu nuSiç është bërë traditë tashmë, femrat e kryeqytetit festuan 8 marsin të rrethuara nga meshkujt lakuriq në klubet e natës. Edhe pse kjo festë qëlloi të dielën, vajzat nuk u ndalën, por dolën dhe festuan deri në orët e para të mëngjesit të së hënës. Gaetano, Roberto, Tita ishin tre striptistët që dhuruan çaste kënaqësie për vajzat e shumta që u ngjitën njëra pas tjetrës në skenë dhe u bënë pjesë e shfaqjes, duke provokuar skena erotike me meshkujt e zhveshur. Kosovarja-ks

2 Comments
  1. landi says

    Shoqeri Shqiptare eshte degjeneruar qysh ne palce cfare nuk pret sot demokraci ne Shqiperi do te thote vjedhje kurveri degjenerim vrasje mashtrime shum mire per ju SHQIPTARET QE JENI NE ATE VENDE BRAVO vazhdoni vrisni njeri tjetrinvidheni ate vende qe si ka ngelur me kurgje eshte zhveshur nga te gjitha anet por mos haroni se dardha e ka bishtin mbrapa keto do ti vuajn pasarthsit tuaj koa ben koka peson

  2. rumi says

    Ky eshte degjenerim, bashkesi e pare primitive, protagoniste qe meriton denim. As patriotet qe e kane bere kete Shqiperi nuk do te besonin se dicka e tille mund te behet, te lejohet dhe te vizitohet. Ku jane institucionet e shtetit me te pamoralshem dhe anarkik ne bote.

Leave A Reply

Your email address will not be published.