FOTOLAJM

Foto nga ajri e protestës së Partisë Demokratike

protesta e pd

loading...

Artikuj te ngjashem

Nje koment

  1. Kaq ishin, edhe per ate qe PD njihej, organizim protestash, spo arrin te beje me gje. Keta nuk rrikan dot pa pushtet sepse kane filluar kompanite e huaja u kerkojne leket qe u dhane si rryshfet per kontratat e jashteligjshme qe u dha Berisha ne ditet e fundit te qeverisjes se tij. Skane faj se mafia te vret kur su jep leket mbrapsht. Ndragheta ka nevoje per parate tani me shume se kurre dhe Berisha & Co. duhet te gjejne menyrat per t’ua dhene mbrapsht.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close