Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Meta ironizon Topallin: Je zbukuruar për protestë por vjen me vonesë në seancë

metaKryetari i Kuvendit Ilir Meta ka ironizuar ish-Kryetaren Jozefina Topalli e cila mbërriti me vonesë në seancë. “Ata të shkretët me 10 mijë lekësha zgjohen që në 6 të mëngjesit ndërsa kjo zonja që do të vijë në pushtet me dhunë zgjohet në orën 11. Mos qesh zoti Braçe se kjo ka të drejtë, është zbukuruar sot për në protest”, theksoi Meta.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.