Paloka: Largoni “vullnetarët e Enverit”, po provokuat mbani përgjegjësinë

Kliko per me shume info

palokaKryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Demokratike Edi Paloka deklaroi se nuk dëshiron asnjë përplasje por është vetëm për protesta paqësore derisa qeveria të largohet. “Lironi pritat dhe mos provokoni as me vullnetarët e Enverit pasi përndryshe gjithë përgjegjësinë do ta mbajnë. Qytetarët po vijnë të protestojnë kundër kësaj qeverie që duhet të ikë çdo orë e më parë. I paralajmëroj të mos provokojnë pasi gjithçka do të jetë më pas përgjegjësi e tyre. Sot edhe ambasadat e huaja i dinë skenarët që ka përgatitur Edvin Rama”, theksoi Paloka.

loading...

5 COMMENTS

  1. O Paloka nuk jemi ne 92-shin qe ju fuksat e PD-s ja futet sa krahu Shqiptareve kembezbathur,tani e din dhe qente e macet qe jeni neo komuniste si ata te te majtes,prandaj leri vullnetaret e dulles se te pakten ata qafkuqt dalin hapur ndersa ju luani rolin e patriotit me sekretarin e partise ! Apo haruat te keqijat e panumerta qe i keni shkaktuar Shqiperise e Shqiptareve ???!!!!!!! Ik mos na hap barkun

  2. O ilir meta po ik ore jep dorheqjen e lere kryeministrin te qeverise rehat e e beje reformat qe ka fillu se sherrin do ta shohe ps ashtu si ta pd!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here