Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Paloka: Largoni “vullnetarët e Enverit”, po provokuat mbani përgjegjësinë

palokaKryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Demokratike Edi Paloka deklaroi se nuk dëshiron asnjë përplasje por është vetëm për protesta paqësore derisa qeveria të largohet. “Lironi pritat dhe mos provokoni as me vullnetarët e Enverit pasi përndryshe gjithë përgjegjësinë do ta mbajnë. Qytetarët po vijnë të protestojnë kundër kësaj qeverie që duhet të ikë çdo orë e më parë. I paralajmëroj të mos provokojnë pasi gjithçka do të jetë më pas përgjegjësi e tyre. Sot edhe ambasadat e huaja i dinë skenarët që ka përgatitur Edvin Rama”, theksoi Paloka.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!
5 Comments
 1. sulo says

  ju jeni me mut,edhe sikur te ikin,me voten e popullit…

 2. erjon says

  O Paloka po ty pse te djek kaq shume qe nuk po merr fryme.Apo je ne vorbullen e bashes dhe berishes.

 3. shqiptari says

  O Paloka nuk jemi ne 92-shin qe ju fuksat e PD-s ja futet sa krahu Shqiptareve kembezbathur,tani e din dhe qente e macet qe jeni neo komuniste si ata te te majtes,prandaj leri vullnetaret e dulles se te pakten ata qafkuqt dalin hapur ndersa ju luani rolin e patriotit me sekretarin e partise ! Apo haruat te keqijat e panumerta qe i keni shkaktuar Shqiperise e Shqiptareve ???!!!!!!! Ik mos na hap barkun

  1. MALSORI says

   kush jane dyshja qent dhe macet mos valle {rama meta}

 4. beni says

  O ilir meta po ik ore jep dorheqjen e lere kryeministrin te qeverise rehat e e beje reformat qe ka fillu se sherrin do ta shohe ps ashtu si ta pd!

Leave A Reply

Your email address will not be published.