Spartak Braho në prokurori: Solla një të penduar. Zbulohet kush është personazhi

Kliko per me shume info

monika-prokuroriSpartak Braho, deputet i LSI, është paraqitur në prokurorinë e krimeve të rënda për të dhënë deklarime në lidhje me akuzat e Tom Doshit.
Gjatë hyrjes së prokurorisë, Braho foli për mediat dhe tha : a nuk  e patë ju? Erdha këtu dhe solla një të penduar, nga ai kanë dalë gjithë videot.
Braho mesa duket e kishte fjalën për Besart Kallakun, aktorin e Portokallisë, i cili drejtonte makinën e Spartak Brahos në momentin e mbërritjes në Prokurori.
Prej disa orësh po qarkullon një video e Besart Kallakut në rol humori ku ai jo seriozisht thotë se ka marrë porosi për vrasjen e gjithë zyrtarëve të shtetit.

loading...

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here