Alarm fals pёr bombё pranё Televizionit Publik Shqiptar alarmon policinё

Kliko per me shume info

cantaAlarmi pёr bombё ka tronditur sёrish kryeqytetin nё kёtё fundjavё. Rreth orёs 13:20 minuta policia u njoftua pёr njё valixhe tё dyshimtё pranё Televizionit Publik Shqiptar nё rrugёn “Ismail Qemali”. I gjithë perimetri i zonës është rrethuar pёr tё pritur mbёrritjen e policisё dhe verifikimin e valixhes. Pas verifikimit rezultoi se alarmi ishte fals.  Një ditë më parë pati një tjetër alarm për bombë pranë Prokurorisë së Tiranës por më pas rezultoi se ishte fals.

 

Kliko per me shume info
loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here