Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Alarm fals pёr bombё pranё Televizionit Publik Shqiptar alarmon policinё

cantaAlarmi pёr bombё ka tronditur sёrish kryeqytetin nё kёtё fundjavё. Rreth orёs 13:20 minuta policia u njoftua pёr njё valixhe tё dyshimtё pranё Televizionit Publik Shqiptar nё rrugёn “Ismail Qemali”. I gjithë perimetri i zonës është rrethuar pёr tё pritur mbёrritjen e policisё dhe verifikimin e valixhes. Pas verifikimit rezultoi se alarmi ishte fals.  Një ditë më parë pati një tjetër alarm për bombë pranë Prokurorisë së Tiranës por më pas rezultoi se ishte fals.

 

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.