Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Aksident rrugor në Ballsh, plagoset përgjegjësi i OSHEE

aksidentNjë aksident automobilistik ka ndodhur në hyrje të qytetit të Ballshit mbrëmjen e sotme, në vendin e quajtur Lapurec.

Nga policia e Fierit mësohet se në këtë aksident është plagosur lehtë Kastriot Xhemalaj, përgjegjësi i OSHEE dhe ndodhet në Spitalin Rajonal të Fierit.

Blutë e Fierit bëjnë më dije se automjeti tip “Benz” me targa AA263 JE, që drejtohej nga Xhemalaj, u përplas me një tjetër mjet tip “Ford” me targa AA 165 NR.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.