Hidhet shorti në Gjykatën e Lartë, ja kush do ta gjykojë Doshin e Frrokun

Kliko per me shume info

doshiGjykata e Larte ka caktuar sot gjyqtaret qe do te vendosin per fatin e dy deputeteve te arrestuar pak dite me pare Tom Doshi dhe Mark Frroku.
Gjyqtaret jane: Aleksander Muskaj, Arnat Zeneli, Admir Thanza, Majlinda Andrea dhe Guxim Zenelaj.
Relator i shqyrtimit te kerkeses per arrestim te dy deputeteve do te jete gjykatesi Guxim Zenelaj.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here