Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Hidhet shorti në Gjykatën e Lartë, ja kush do ta gjykojë Doshin e Frrokun

doshiGjykata e Larte ka caktuar sot gjyqtaret qe do te vendosin per fatin e dy deputeteve te arrestuar pak dite me pare Tom Doshi dhe Mark Frroku.
Gjyqtaret jane: Aleksander Muskaj, Arnat Zeneli, Admir Thanza, Majlinda Andrea dhe Guxim Zenelaj.
Relator i shqyrtimit te kerkeses per arrestim te dy deputeteve do te jete gjykatesi Guxim Zenelaj.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.