FOTO e makinës që ra në Lanë pasi goditi dy gra, ndërron jetë njëra prej tyre

Kliko per me shume info

vdeDy kalimtare mbeten te plagosura mengjesin e sotem si pasoje e nje aksidenti te ndodhur në kryeqytet. Mësohet se mjeti tip “Audi” me targa AA 917EE ka tentuar të shmangë përplasjen e dy kalimtareve femra, por ka humbur kontrollin dhe si pasoje ka përfunduar ne skarpaten buzë lumit Lana. Aksidenti ka ndodhur ne afersi te zones se Shallvareve. Pak ore pas aksidentit, njera prej grave, 73 vjecarja Myrvete S. nderroi jete ne spital duke mos arritur ti beje balle goditjes dhe pasojave te saj.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here