Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Aksident me motor në Tiranë, vdesin dy të rinj

motorNjë aksident i rëndë ka ndodhur para pak çastesh në Tiranë, ku dy të rinj konfirmohet se kanë humbur jetën.

Ngjarja e rëndë është shënuar rreth orës 14.15 në zonën e “Oxhakut” në kryeqytet, ku dy të rinjtë që udhëtonin me motor janë përplasur me bordurën.

Nuk dihet ende identiteti i viktimave, ndërsa policia ka mbërritur në vendngjarje për të zbardhur shkaqet.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.