Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Fushë Krujë, makina aksidenton rëndë 12-vjecarin me bicikletë

aksident-natenNjë 12-vjeçar është plagosur rëndë nga aksidenti në Fushë Krujë-Tiranë.
I mituri është përplasur nga një automjet mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Fushë Krujë-Tiranë.
Policia ka thënë se 12 vjeçari, identiteti i të cilit teksa udhëtonte me një biçikletë, i ka prerë rrugën një furgoni.
Nga përplasja i mituri ka marrë plagë të rënda dhe është dërguar menjëherë në spitalin e traumës në Tiranë për të marrë ndihmë më të specializuar mjekësore.
Policia ka nisur hetimet për zbardhjen e rrethanave të aksidentit të rëndë, ndërkohë që ka shoqëruar drejtuesin e furgonit, shtetasin Blerim Kruja.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.