Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Punime në rrugë, bllokohet aksi Kthesa e Kamzës-Qafë Kashar

cache-210-166-strict-166335Policia e Tiranës ka bërë me dije se për shkak të punimeve është bllokuar rruga nga kthesa e Kamzës deri në Qafë Kashar.

Policia bën me dije se punimet që po kryhen nga ARRSH në këtë segment rrugor e bëjnë të pamundur qarkullimin e automjeteve në këtë aks.

Rruga do të jetë e bllokuar deri në një njoftim të dytë kur të përfundojnë punimet e nisura.

 

Nuk është përcaktuar ende një afat se sa do të zgjasin punimet në këtë rrugë e as për sa kohë do të qëndrojë e bllokuar kjo rrugë.
Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.