Aktualitet

Grabitje me armë në rrugën Lac-Mamurras

policia2015Nje grabitje me arme ka ndodhur ne oret e para te mengjesit te sotem ne aksin Lac -Mamurras prane nje pike karburanti.

Sipas policise dy persona te armatosur kane ndaluar nje autoveture te drejtuar nga Qazim Cupi nga Burreli duke i marre 400 euro.

Pas grabitjes dy autoret mesohet se jane larguar ne kembe ne nje rruge te fshatit Fushe –Mamurras.Policia e Kurbinit ende nuk ka te dhena per identitetin e grabitesve.

Gjate kesaj jave ne kete aks eshte rasti i trete i grabitjeve me arme,  por ende nuk ka persona te arrestuar.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close