Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Modelja super-seksi pret damarët, tenton vetëvrasjen

modelja-seksiModelja italiane me origjinë kroate, Nina Moriç, ka prerë venët dhe u përpoq për të kryer vetëvrasje.
Sipas mediave italiane, modelen të pafat e gjeti nëna e saj Vranka dhe që menjëherë ka thirrur ambulancën.

Modelja u dërgua në spital në Milano, transmeton TetovaSot. I dashuri i saj, modeli Luigi Favoloso ka konfirmuar informacionin.
“E vërtetë është. Nina u përpoq për të kryer vetëvrasje. Tek kjo e kanë çuar njerëzit e pandjeshëm”, tha ai duke aluduar se disa njerëz janë përpjekur të rrëmbejnë para nga ajo.
Modelja gjoja ishte përsëri shtatzënë. Megjithatë kjo nuk është përpjekja e parë e saj për vetëvrasje

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.