Bota

Snajperisti i ISIS vret 13-vjecaren siriane

snajper-isisNjë vajzë 13-vjeçare është qëlluar për vdekje nga snajperët e ISIS në kryeqytetin sirian të Damaskut, teksa ajo u përpoq të ikte në një zonë të qytetit.

Vajza e mitur, është identifikuar si Zeynab Daghastani, e cila u vra, teksa kishte kaluar nëpër rrugët jugore të kampit Al-Yarmouk pranë lagjes së afërt të Yalda.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close