Lajmi i fundit

Bariu gjen kufomën e një femre në Librazhd, ekspertiza: U godit në kokë

ambulanca14Një femër është gjetur e vdekur pas mesditës së sotme në zonën e Librazhdit.
Policia ka bërë me dije se kufoma e një gruaje, ende e pa identifikuar është gjetur pranë fshatit të quajtur Babje, nga një bari.
Policia ka nisur hetimet në lidhje me ngjarjen, por ende nuk dihet identiteti i viktimës dhe aq shkaku i vdekjes së saj.

Sipas ekspertizes paraprake, policia ka deklaruar se mosha e viktimes se gjetur pa jete ne Librazhd pasditen e sote mund te jete nga 18 deri ne 23 vjec.
Sipas te dhenave te ekspertizes se mjekesise ligjore, mesohet se viktima rezulton te kete gjetur vdekjen si pasoje e goditjes ne koke.
Policia nderkohe ka shkuar ne vendngjarje dhe ka nisur hetimet ne lidhje me krimin.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!
Tags

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close