Burg shqiptarit nga Kavaja, dhunoi dashnoren në Itali

Kliko per me shume info

shqiptari-itali15Nje shqiptar eshte bere protagonist i nje ngjarje negative ne Itali. Sipas medias vendase, Florian Roshi, 27 vjeç, verën e vitit 2014 njohu në plazhin e qytezës së Spotornos një zonjushë italiane rreth 40-vjeçare.

Mes tyre lindi nje dashuri me shikim të parë. Floriani u transferua në garsonierën e së dashurës italiane nën të njëjtën çati me dyqanin në pronësi të italianes.

Kliko per me shume info

Pak kohë pasi filluan bashkejetesen , Floriani sipas denoncimit të italianes u bë i dhunshëm. Ai e rrihte, e ofendonte, kryente marëdhënie seksuale kundra dëshirës së saj. Nuk e lejonte të dashurën të dilte pa leje jashtë shtëpisë-dyqan.

Shtetasja italianew duroi disa muaj, por dhunes fundit mori guxim dhe e denoncoi në Karabinieri. Gjykatësi dha masën e sigurisë arrest me burg për akuza të tilla si heqje e paligjshme e lirisë së personit, dhunë seksuale, plagosje, kanosje e keqtrajtim. Floriani pas arrestimit u dërgua në burgun e Savonës.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here