Aktualitet

Maturanti qëllon veten me plumb në kokë pas festës me klasën

ambulanca14Nje maturant ka vrare veten ne zonen e Matit pas festes me shoket e shoqet e klases.

Policia ka bere me dije se më datë 13 maj 2015, ora 20.00, në fshatin Unjatë në banesë, dyshohet se është vetëvrarë me armë zjarri shtetasi Hysni .S, vjeç 18.

Policia tha se shkoi ne vendngjarje dhe me cilësinë e provës materiale, u bllokua automatiku model 56, 8 fishekë e 2 gëzhoja.

Viktima mesohet se ka qene ne nje feste me shoqerine e klases se gjimnazit te Klosit, dhe me pas ka qelluar veten me arme ne koke sapo eshte kthyer ne banesen e tij. Policia ka thene se ende po punohet për sqarimin e rrethanave dhe shkaqeve të ngjarjes.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close