Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Ekstradohet i dënuari në Turqi me 7 vite burg për mashtrim

ekstradU ekstradua nga Tirana në Stamboll, shtetasi italian në kërkim ndërkombëtar Donato Crastolla, vjeç 47, banues në Brindizi Itali, pasi Gjykata e Izmirit, Turqi, me vendimin nr.No.2012/236, datë 24.09.2014, e ka dënuar me 7 vjet burg për kryerjen e veprës penale “Mashtrimi”, i cili ju dorëzua oficerëve të eskortës turke.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.