Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Sarandë, pranga 35-vjecarit, dhunoi me thikë partneren

sarande-policiPolicia e Sarandës ka arrestuar mëngjesin e të së shtunës një 35-vjeçar, nën akuzën e dhunimit të partneres së tij më të re në moshë.

Lajmi eshte bere me dije nga burime policore lokale, sipas të cilave në pranga ka përfunduar shtetasi Altin Elmazaj, lindur në Selenicë dhe banues në Sarandë.

Sipas burimeve, në banesën e tij ai kishte dhunuar me armë të ftohta partneren 22 vjeçe, me të cilën bashkëjetonte.

Kjo e fundit është dërguar në spital për të marrë mjekimin e duhur dhe aktualisht është në gjendje të mirë shëndetësore, shtojnë më tej burimet policore.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.