Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Tiranë, shpërthen në flakë makina para Presidencës

shperthim-makinaNje automjet i markes Mercedes Benz ka shperthyer ne flake diten e shtune rreth ores 17.45 para portes se Presidences ne Bulevardin Deshmoret e Kombit ne Tirane.

Automjeti me targa AA 517 GO, me ngjyre te zeze ka pasur nje shperthim ne pjesen e permarme te tij ne krahun e djathte cka ka sjelle ndalimin e mjetit dhe perhapjen e flakeve.

Pronari i makines eshte identifikuar te jete shtetasi Perparim Ferra. Nga shperthimi nuk ka persona te lenduar ndersa polizia dhe zjarrfikeset kane shkuar ne vendngjarje.

makina flaket

Leave A Reply

Your email address will not be published.