FOTOLAJM

Kallashi i ka merak të pasmet, i mat me metër

kallashi-te-pasmeFotoja e fundit e postuar nga Donjeta Kosumi në instagram është shkrepur në një kënd që nuk e tregon fytyrën, por kjo pak rëndësi ka se Kallashi ka atë që të gjithë e lakmojnë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Artikuj te ngjashem

Nje koment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close