Shkodër, qytetarja shkon të votojë, por dikush tjetër kishte votuar në emër të saj

Kliko per me shume info

votim-shkoderNjë qytetare denoncoi faktin se dikush tjetër kishte votuar me emrin e saj në Shkodër.

Shtetasja Ingrid Agron Pacrami shkoi të votonte në Qendrën e Votimit 259/1 tek teatri Migjeni, por pa në regjistrin e votuesve se dikush tjetër kishte votuar në emrin dhe identitetin e saj.

Kliko per me shume info

Zonja Pacrami ka deklaruar se nuk kishte shkuar më herët për të votuar madje ajo ka treguar edhe gishtin pa bojë por edhe dokumentin e saj origjinal të identifikimit.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here