Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Albana Osmani kërcen e zhveshur në plazh vallen e Tropojës

albana-osmani-vallePrezantuesja shqiptare, Albana Osmani duket se po kalon pushime të këndshme ne breg te detit.

Jo vetem pushime te kendshme, por edhe origjinale pasi në profilin e saj në Instragram, Albana ka postuar një video ku shihet duke kërcyer vallen e Tropojës.
Krahas videos ajo ka shkruar “ Hajde opaa op. Summer is here, Jashaaa”, shkruan Albana teksa ekspozon linjat e saj bombastike e te nxehta ne breg te detit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.