VIP

Futbollisti shqiptar me “BMW i8″…

a-ibrahimiSulmuesi i klubit slloven “Maribor”, Agim Ibrahimi ka shpenzuar shume, mbi 100 mijë euro për makinën e re “BMW I8”.

Makina e tipit BMW I8 është prodhuar vetëm disa muaj më parë dhe se ai me këtë do të shijoj verën edhe në vendlindje.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close