Aktualitet

Prokuroria 6 muaj burg Stresit: Lëvizi pa patentë dhe s’ju bind policisë

stresi-policia15Gjashtë muaj burg ka kërkuar Prokuroria e Tiranës për reperin shqiptar Arkimed Lushja njohur me emrin e artit “Stresi”.

Kjo masë dënimi është kërkuar për akuzat e , mosbindjes ndaj urdhrit të policisë (një muaj burg) dhe për drejtimin e makinës pa patentë (5 muaj burg).

Stresi nuk ju bind urdhrit të policisë rrugore për të ndaluar, ndërsa me kapjen e tij nga një tjetër patrullë, u zbulua se Stresi drejtonte automjetin pa patentë.

 

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Nje koment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close