FOTOLAJMSoft

Kapet një peshkaqen i vogël në bregun e Spillesë

peshkaqenDisa foto të një peshkaqeni të vogël të kapur në bregun e detit të Spillesë, janë shpërndarë në rrjetet sociale.

Peshkaqeni super i vogël, siç raporton “Shekulli”, është gjetur ditën e sotme në breg të detit në plazhin Spille nga një grup të rinjsh, të cilët më pas kanë shpërndarë fotografitë.

 

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close