FOTOLAJM

Ilda Bejleri ekspozon format bombastike në plazh

ilda-bejleriGazetarja sportive, Ilda Bejleri ka postuar sot nje foto ne rrjetin social Instagram ku shfaqet tejet seksi prane detit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close