Lajmi Fundit
Lajmi Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Provokon Françeska Jaçe, ekspozon gjoksin

franceska-jaceNdonëse sezoni i verës ka përfunduar bukuroshja Françeska Jaçe nuk ndalet së provokuari. Së fundmi ajo ka publikuar një foto të nxehtë në Instagram ku ekspozon gjoksin.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.