Lajmi Fundit
Lajmi Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Stuhia përfshin edhe Beratin, shiu përmbyt rrugët

berat-permbytjeNdryshimi i temperaturave në vend ka sjellë reshje shiu në disa rrethe. Në Berat shirat kanë përmbytur disa rrugë të qytetit. Fotot janë bërë pasditen e 10 shtatori. berat7

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.