Aktualitet

Vidhte energjinë me lidhje të paligjshme, prangoset autori në Elbasan

policia-elbasanSpecialistët e  për  Krimet,  në Komisariatin e Policisë  Elbasan  bënë arrestimin  në flagrancë të shtetasit Ilir  Çaushi,   vjeç 32,  banues  në  Elbasan.

Ky  shtetas,  u  arrestua  nga  efektivat  e  policisë,  pasi  gjatë  një  kontrolli  të  ushtruar  nga  efektivat  e  policisë,  në  banesën  e  tij,  në  bashkëpunim  me  Specialistë  të  OSHEE-së  Elbasan,  u  konstatua  se   kishte  bërë  lidhje  të  paligjshme   të  energjisë  elektrike.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close