Teknologji

Kjo makinë kushton 48 mln USD, një prekje 1000 dollarë

benz-diamantKjo është një makinë “Mercedes Benz”, e cila është e mbuluar e tëra me diamante. Makina kushton plot 48 milionë dollarë dhe i takon Princit Arab Al Waleed.

Ndërsa e veçanta e kësaj veture është se, nëse deshironi vetëm ta prekni, duhet të paguani vlerën e 1000 dollarëve.

loading...

Artikuj te ngjashem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close