Berisha publikon fotot speciale të dhjetorit 1990

Kliko per me shume info

berisha-1990Ish- kryeministri Berisha ka publikuar disa foto të cilat i përkasin dhjetorit të 1990-ës.

“Album nga 4 ditet e dhjetorit 1990 qe ndane historine dhe shnderruan vitin 90 ne annus mirabilis per Shqiperine dhe shqiptaret!” ka shkruar Berisha në FB.

Kliko per me shume info
loading...

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here