FOTOLAJM

Berisha publikon fotot speciale të dhjetorit 1990

berisha-1990Ish- kryeministri Berisha ka publikuar disa foto të cilat i përkasin dhjetorit të 1990-ës.

“Album nga 4 ditet e dhjetorit 1990 qe ndane historine dhe shnderruan vitin 90 ne annus mirabilis per Shqiperine dhe shqiptaret!” ka shkruar Berisha në FB.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Nje koment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close