Soft

Perversi i fut duart gruas, “e dhimbshme” ajo që i ndodh më pas…

Ky është momenti qesharak kur një pervers merr mësimin e merituar pasi preku të pasmet e një gruaje të shëndoshë dhe u rrëzua përtokë nga kjo e fundit si kundërpërgjigje në një treg.

Viktima e ngacmimit seksual ishte e mbuluar nga koka në këmbë me vello por ja që maniaku ‘mbushi duart’ tek ajo në momentin kur ndodhej pranë një motori.

Gruaja e inatosur reagoi menjëherë dhe burri i trembur mori një goditje dhe më pas u pengua dhe qëndroi për disa sekonda përdhe, ku nuk po e merrte dot veten

Ngjarja ka ndodhur në Inezgane pranë Agadirit, në Marok.

loading...

Artikuj te ngjashem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close