FOTOLAJM

Moti i keq, ja si është gjendja në Rrugën e Kombit

Të gjtihë shoferët që udhëtojnë në Rrugën e Kombit nuk duhet ta teprojnë në këto ditë me shpejtësinë. Në shumë pika ka rrëshqitje dherash nga skarpatet e maleve dhe bllokime të rrugës, përveç vendeve me ngrica nga akulli.rruga-kombit1

loading...

Artikuj te ngjashem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close